Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P-n miért nem tudja...

Xperia P-n miért nem tudja frissíteni a Facebookos dolgokat a Timescape?

Figyelt kérdés

Ha belépek Timescapebe akkor csak egy ilyen "Nincs esemény" felirat van. És néha állapotjelzősávban megjelenik egy ilyen. "Facebook frissités sikertelen" felirat. Ha kézi frissitésre megyek, akkor is ugyanez.

Mi a baj?



2013. jan. 13. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam Sola-n ugyan ez
2013. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Facebook táján volt valami változás amitől jelenleg nem működik a Timescape valamennyi Sony okostelefonon. Nekem nincs problémám vele, mert egyik alkalmazást sem használom, Facebookozni böngészőből szoktam.

Megoldás: [link]

A linkelt fájlt letölteni, kicsomagolni és az "EventStreamPluginFacebook.apk" -t telepíteni. Utána jó lesz. (A mediafire egybe írandó, de csak így engedte linkelni.)

Forrás: mobilarena.hu

2013. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez van solán, xperia s-en és xperia mini pron is
2013. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!