Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Kis jobb a Sony Tiponál?...

A ZTE Kis jobb a Sony Tiponál? Miért vagy miért nem? Árkategóriában ugyanazok.

Figyelt kérdés
ZTE Kis, Sony Tipo

2013. jan. 13. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:

nem

mobilarena.hu/teszt/sony_xperia_tipo_kis_hamis/hardver_szoftver.html

2013. jan. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jobb a Tipo mert több a ramja és a belő memóriája is , a processzora is jobb.

[link]

2013. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, látom. De a Kisnek a képernyője nagyobb. Könnyebben lehet rajta neten olvasni és sms-t írni.


Ezen vacillálok, hogy válasszam az erősebb telefont, vagy a nagyobb képernyőjűt. Olyan sok mindenre nem használnám, csak netre, pdf, doc olvasásra, zenére, meg persze hívásra és sms-re.

2013. jan. 24. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:

nem éppen.

azt is vedd figyelembe hogy kevés ram van a zte telefonban, sok alkalmazás el sem indulna vele.

Nem ajánlom semmiképp

2013. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Tegnap megvettem a Tipót. :)

2013. febr. 2. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
nos, és milyen? :) Tetszik? :D
2013. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen. Eleinte kicsinek tűnt a képernyője (mert nagyobbat akartam), de már kezdem megszokni. Kicsit súlyosabb, mint kéne.


A belsejéről még nem tudok sokat mondani. Amit wifi nélkül lehet csinálni, az jó. A wifit csak holnap állítják be rajta.


Az nem tetszik, hogy az fm rádiónál nincs automatikus keresési funkció, így nekem kellett végigmennem az egész skálán és elmentenem az állomásokat. A fülhallgatót eleve alig lehet beledugni, annyira szűk, remélem nem lesz baja, ha sokat kell beleerőltetnem, mert másképp nem megy bele. Mondjuk a nyílásokra j lenne valami fedő, mert vagy beázik vagy iszonyatosan be fog porosodni a készülék belülről.

Még egy dolog nem tetszik, az meg a naptár rész. Elég sötét és unalmas. És ahhoz, hogy megnézzem, az akksi éppen milyen állapotban van, be kell mennem a a beállítások menübe. Előző, buta telefonomnál csak egy gombnyomás volt, és máris mutatta. Azonban az akksi még elég jól bírja, igaz, nem is használtam sokat.


De még változhat a véleményem, ha lesz majd netem és tudok letölteni új témát. Kicsit sötét nekem.

2013. febr. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!