Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iphone4/4s vagy...

Szerintetek iphone4/4s vagy Samsung galax s 3-at vegyek? Komoly válaszokat kérek! Iphone szerintem abból jobb h praktikusabb, meg stb. , de a galaxy s3 is jó telefon.16/F

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is jobban bejön az ios, illetve a 3,55" is bőven elég nekem. s3 nem kényelmes, kivéve ha nagy tepsi kezed van.
2013. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Az s3 még az 5östől is jobb,nemhogy a 4estől. Praktikusságról meg egy iphonenál nem lehet beszélni amikor pl egy zene vagy video rárakásáról is programot kell feltelpiteni a számitógépre.
2013. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
vagy nexus 4? sztem azt vedd, ha tetszik az iphone :)
2013. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
10%
az s3 sokkal jobb egyébként nekem is az iphone 4s t is lehetet volna választani kiprobáltam, nem volt jó az iphone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Casual1014 válasza:
Nekem iPhone 4s-em van én nagyon szeretem nagyon jó telefon és multi médián ezköz, meg azért az se mindegy hogy mit veszel elő a zsebedböl. Az Apple igaz drága de legalább nem nép termék kicsit exkluzívabb.
2013. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mert s3 sok embernek van?? hát nem viszont Iphone t meg sok helyen látok embereknél :) nekem jobban bejön az s3 többet tud de az ios meg optimalizálva van az 4 re ughogy nem kell neki erös hardwer :)
2013. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! MEg még az lenne a kérdésem hogy nem tudnátok e valami jó diákmunkát ajánlani? Főleg nyárra mert ( ha nem is az összeset) De valamennyit meg kéne teremteni pénzt. Kb 60 ezerre gondoltam.
2013. jan. 13. 15:52
 8/8 anonim válasza:
100%
"nem mindegy mit veszel elő a zsebedből" azta, ezek a dumák. kb. mindenkinek iphone-ja van emiatt pont nem exkluzív! a blackberry de inkább a vertu ami exkluzív! függetlenül mindentől az iphone nagyon jó! én leginkább az ios miatt szeretem. az iphoneban és iosban az a jó, hogy ha letöltesz valamit az itunesból általában gond nélkül működik, ellentétben az androidoknál ahol sokszor valamit mindig variálni kell. nekem az android sose tetszett. az iphone ios se hibátlan, idegesítő hibák jönnek elő a frissítéseknél amit mindig próbálnak orvosolni, de nem mindig jön össze hibátlanra. az android inkább azoknak való szeritnem akik szeretnek "programozgatni" mindenfélét futtatni, kipróbálni sok szoftvert rajta, több mindennel kompatibilis, szóval, hogy ne boruljanak ki az androidosok azt mondom az android szabadabb, és emiatt talán inkább az androidos telefonokra is illik a praktikusság az iphonneal szemben. iphone 4: ha a kezedbe veszed a 4s vagy 5-öt, nagyon fogod érezni az utóbbi kettő gyorsaságát, a 4 már kicsit tényleg lassú, a siri nem támogatja a 4-et, a 4s-t igen. bár én nem használom. a 4 5 megapixeles, a 4s 8 megapixeles. érezhetően szebb ha szerkeszteni is akarsz időnként. a 4s full hd videot csinál a 4 hd. az s3 szerintem túl nagy. 4,8"-as?
2013. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!