Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az avast! Azt írta ki hogy az...

Az avast! Azt írta ki hogy az egyik alkalmazás trójait hordoz. Név szerint a Farm Frenzy2 az. Ez nagyon durva. Tényleg lehet trójai a telómon? Galaxy S2

Figyelt kérdés
Ha nem törlöm le akkor mi lehet? Vagy talán valami téves riasztás, vagy mi? Nem is gondoltam volna, hogy telefonon is lehet vírus :O

2013. jan. 12. 00:40
 1/8 anonim válasza:
46%
A telefonod egy tökéletes lehallatókészülék. Önszántadból hordod magadnál, mindent tud rólad. Nem kell hozzá semmilyen alkalmazás, maga az android egy vírus...
2013. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha avastot használsz nem kell semmin se csodálkozni. Használj olyat ami ér is valamit.
2013. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én korábban még symbian rendszeren nyaltam be egy vírust, másnap nem tudtam bekapcsolni a telefonomat. Az volt a mákom, h memóriakártyára volt mentve a vírusos prg, a kártya formatálásával meg tudtam oldani a problémát.
2013. jan. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dastan01 ***** válasza:
hello nekem s3 van telepitsek rá avastos??vagy mi mast tegyek fel jo ha van fent iyen program ???
2013. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Töröld le a f@szba a progit is meg a vírusirtót is.Ha annyira kell vírusirtó akkor tegyél rá másikat.Az Avastal én is befürödtem már 1x-2x.
2013. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dastan01 ***** válasza:
Azet kerdem hogy hogy ezek telok kapnak virust?miyen programot erdemes ra rakni?
2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dastan01 ***** válasza:
csak azért kérdem mert érdemes virus irtott fel tenni ????vagy ne tegyek fel !!mert sokan aszt mondják googleplay olyan mint egy akna mezö és milyen virus irtott érdemes felrakni ha kell???????
2013. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Zonert. Szerintem az a legjobb. Gyors
2013. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!