Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia arc s,...

Sony ericsson xperia arc s, sola vagy U? Melyik jobb? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Nekem az arc tetszik a legjobban, de a sola és az U többet tud nem? Még azon gondolkodtam hogy veszek egy apple ipad minit.. Tudom a sony telefon és az apple ipad két külön bolygó.. :D De tetszik ez is, az is, csak az a bajom az ipaddal, hogy pl suliba nem vihetném magammal, a telót meg igen. De úgy döntöttem maradok a telefonnál. Ti melyiket vennétek a 3 közül? Valakinek van arc s, vélemény? Vagy még van egy olyan lehetőség, hogy galaxy s2... (jó áron lenne, de cserélni kellene a kijelzőjét mert van rajta egy repedés, az meg min 40000, egyébként semmi baja..)

Köszönöm.:)



2013. jan. 13. 14:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy lehetőség: Telenor One Touch S --> Alcatel One Touch 995 (bár erről sok rosszat hallottam..)
2013. jan. 13. 14:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Sola-t venném, a hardvere megegyezik az U-éval viszont bővíthető. Az Arc S egy magos míg a Sola és az U két magos szóval gyorsabbak. A Galaxy S 2 mellett egyes egyedül az az érv áll, hogy van rá hivatalos Jelly Bean de én ettől eltekintve is a Sola-t venném.
2013. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.:)
2013. jan. 13. 16:18
 4/4 anonim válasza:
ha elég neked 4 GB tárhely akor az U-t vedd. nekem is olyan van és nagyon megvagyok vele elégedve.
2013. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!