Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Behányt az érintő talán? Lent!

Behányt az érintő talán? Lent!

Figyelt kérdés

Karácsony után vettem magamnak egy Sony Xperia J telefont, minden jó volt vele..eddig.


Az érintő valamiért nem érzékeli végig az ujjam (tehát ha a mintát akarom feloldani, csak 3 pontig érzékeli) nem tudok ikonokat törölni, draganddroppolni, ami rohadt idegesítő...mi lehet a baja? Vigyem szervízbe?



2013. jan. 13. 19:20
 1/2 anonim válasza:

Szerintem mindenkébb vidd el szervízbe! De még egy hard rested próbálj meg! PC Companion programmal a gépreől le lehet resetelni ( Ha beérzékeli a telót a program akkor menj rá,hogy android frissítése ha rajta van a legújabb akkor kiadja a javítás lehetőségét akkor arra menj! Ha nincs rajta a legújabb android akkor frissítsd! Ha elkezdted akkor már ábrákkal mutatja hogy hogyan frissítsd! Ha ez után is fennáll ez a probléma akkor minden képp vidd el szervízbe!


Sok szerencsét!

2013. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zoltan7 válasza:
Hogy pontosan mi okozza azt nem tudom de tudom ra a megoldast. eloszor is keszits biztonsagi mentest az adataidrol, aztan allitsd vissza a gyari beallitasokat letoltod a touchFWTools progit innen: [link] feltelepited kalibralod vele a kepernyot es lass csodat ujbol mukodik a programot nyugottan torolheted. remelem segitettem nekem ez a modszer valt be.
2013. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!