Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil áll a csúcskategó...

Melyik mobil áll a csúcskategóriás mobilok közül az első helyen? Pl: Xperia Z, Iphone 5, Samsung Galaxy S III stb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

1. Xperia Z, Nexus 4 (Xperia Z előnye: szebb kijelző, vízálló| Nexus 4 előnye: mindig a legfrissebb Android)

2. Galaxy S3, iPhone 5 (Itt inkább az dönt melyik oprendszert akarod használni)

3. HTC One X


Szerintem de javítsatok ha tévedek!

2013. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben egyetértek az elsővel.
2013. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+1 1#
2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

helo!

elsőnek nagyából igaza van,de ezt szerintem nem lehet megmondani

Szerintem legjobbak:

Iphone 5,Sony Z,Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy Note II,Htc One X+,Asus Padfone 2(használható táblagép,notebook és telefonként is)

attól függ mire szeretnéd,legjobb kamerája a sony z-nek van,

de 8 megapixeltől nem is hiszem hogy kell több.

Mindegyik 4 magos kivéve iphone ,de azon is kizárt hoyg megakadjon valami,mert nagyon jól össze van rakva nem csak a magoktól számít,attól is hogy van összerakva.

Note II nagyon nagy,jegyzeteléshez,mindenhez nagyon jó,filmet nézni is legjobb talán rajta,többi is nagyon jó,kijelzők is nagyon széepk,bármelyik kitűnő választás mindenkinek.

ha megnézed Asus Padfone 2-őt táblagép,telefon és notebook-ként is használható :) őt sem hagynám ki a sorból..

2013. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az elsővel.
2013. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+1az elsőnek
2013. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!