Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik iPhoneról váltottak Androidra? Miért? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem. Mivel villognának ha nem ifón van a zsebben?
2013. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Gugu Gabor ***** válasza:
71%

Meguntam az űber zárt rendszerét az almának.

Most boldog vagyok mert nem kell jailbreakelnem hogy egy mp3 at betehessek csengőhangnak :)

2013. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Hiszen eddig sem kellett jailbreakelni :D

Ezek szerint annyira egyszerű vagy hogy az ájfon is túl bonyolult volt neked :D

2013. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Gugu Gabor ***** válasza:
52%
Bocsánat... lehet rosszul fejeztem ki magam nem kellett fölösleges köröket fussak hogy egy mp3 at betegyek csengőhangnak így megfelel?
2013. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Én meg a gagyi androidról tértem át IOS-ra egy éve, azóta nem idegeskedem a fagyások miatt...
2013. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
hm... én meg pont a fagyás miatt tértem át az androidra úgy hogy előtte két ugyanolyanom is volt és mindkettő ugyebár apple termék révén lefagyott de cefetül. Úgyhogy a hard restore sem segített 1000 ik próbálkozás után sem. Végül a szervízben nem tudtak rá mást mit mondani hogy alaplaphiba. Na de 2 kétszüléken ugyanúgy?? Most élvezem az xperia s előnyeit...
2013. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Aki amiatt sir hogy a droid tobbet fagy mint az iOS: [link]
2013. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Én Androidra tértem át, mert sokkal sokoldalúbb rendszer. :)
2013. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

IOS egy hulladék, zárt.

Rá van kényszerítve, hogy minden egyéb hülyeséget használjon az ember.

Mennyivel egyszerűbb, hogy androidnál csak ráhúzom a zenét a memóriakártyára és kész is.

2013. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
9-es! Ebben igazad van, és még ennyivel egészíteném ki a válaszodat a zenét illetően: Ha iTunes-t valaki letörli neked a gépről kedves kérdező, akkor amikor újra szinkronizálod az Iphone-t az újratelepitett iTunes-al (médiakezelő program, amit sajnos muszáj használnod), akkor törlődnek a zenék róla, és az alkalmazások is. Szóval hatalmas hátrány, hogy nem lehet ezt SD kártyával megoldani. Az alkalmazásokat meg kellett vennem újra, és igy jó sokba került. Soha többet nem veszek iPhone, de még iPadet se. Pfuuj...
2013. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!