Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nokia lumia 800-am,...

Ferencvaros kérdése:

Van egy Nokia lumia 800-am, és ha bele megyek az uzenetbe és ott az onlinen-ba akkor rá megyek az elérhetore és tölt utánna pedig ki irja hogy sikertelen csatlakozás, nem indithato csevegés . Ez miért van hogy oldhatom meg a problémát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 06:11
 1/7 anonim ***** válasza:
indítsd újra, hagyjad egy ideig, majd később próbáld meg. Az is lehet, hogy a netkapcsolat nem elég erős.
2013. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van mikor mukodott , ismerosomnek lumia 610 en semmi gaz.
2013. jan. 14. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
passzolom...1-2 és jön a frissítés...az sokmindenre gyógyírt jelent.
2013. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem 710-en.Nekem azt írja néha hogy senki sem online,ami ugye szinte lehetetlen.Nagyon ritkán fordul elő.Ott a kis pontozott fülecskét nyitom,beállítások,face alapú csevegés kikapcs,várok 2-3mpt azt visszakapcsolom.Visszalépek azt be is ugrik egyből az online lista.Ennyi.Szerintem ha sokáig nincs 3G,meg(vagy)Wifi,akkor egy idő után ledobja.Lehet van valami időkeret,mondjuk egy óráig nincs normális netkapcsolat,utána hiába jön vissza,neked kell "belökni"hogy újra fusson.Ez csak egy feltételezés,nem értek hozzá,de logikus szerintem.
2013. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is L710-em van, de nincsen ezzel a dologgal bajom. Mindig bejelentkezik rendesen.
2013. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ritkán fordult elő,és imádom a 710-emet:)ha véletlen az ellenkezője csapódott volna le az írásomból.
2013. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már én is rájöttem hogy ha bejelntkezik akkor ugy hagyom és ugy jo.
2013. jan. 16. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!