Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s 2.3.6 ra...

Avifer kérdése:

Samsung Galaxy s 2.3.6 ra frissítésben aki tud segítene?

Figyelt kérdés

Üdv galaxy s telefonom van (i9000) és már rég volt frissítve jelenleg 2.3.4 van rajta, de én a 2.3.6 ot tenném fel, tehát aki tud segítsen a lényeg hogy 3 fájlos rom kellene, a lehető legújabb, link-el ahonnan letölthetem, odin is és pit fájlal együtt ha másfajta kell hozzá, mert ami most van a gépen az odin3 v1.82, ja és persze hogy melyiket melyik helyre nagyon megköszönném szóval aki tud segítsen


egyszer volt fent 2.3.5 de az a wifi kapcsolatot megszakította és azért mentem vissza 2.3.4 re de azóta a samfirmware vagy mivolt a neve az oldalnak már nincs rajta



2013. jan. 14. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissitsd samsung kiesel.
2013. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, ne frissítsd Kiessel, nem megy sajna, én is próbáltam, nekem FROYO van. Van valamiféle XDA fórum, én nem ismerem, esetleg nyomozz egy picit rajta.
2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!