Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 GB-os adatforgalom jónak...

2 GB-os adatforgalom jónak számít okostelefonnál?

Figyelt kérdés
szóval mire elég, mire jó? mire nem? normális válaszokat légyszi, nem igazán értek hozzá

2013. jan. 15. 03:49
 1/5 anonim válasza:

Hello!

Attol függ mire szeretnéd használni, ha youtube-ozni is szeretnél, akkor szerintem kevés, persze függ attól, hogy milyen felbontásban nézed a videót, de már nagyon sok okostelefon viszi 720p ben, abból pedig megnézel mondjuk 1 órányit és elment a 2giga, persze ez bitratetől függ ez egy durva becslés:D. Ha facebookra, vagy oldalak böngészésére kell, akkor bőven elég. FB-n 1 kép ~1mega, 2giga = 2000 megabyte (ugye most jöhet a kérdés h GiB v GB de igazából mind1). Tehát havi 2000 képet meg tudsz nézni. Szöveg nem termel nagy adatforgalmat az elhanyagolható, tehát a lényeg ha utazásközben használod vagy néha otthon /napközben akárhol, de nem egésznap ezen lógsz, akkor bőven elég 2 giga, csak a videókat kell mellőzni róla.

2013. jan. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 100mb van csak mégis elég. Bár ha lejár utánna ingyenes, csak lassabb. Ez amire használom fel se tűnik. Youtube csak wifin...
2013. jan. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 100 mb kibírja 20 napig. sokat használom
2013. jan. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 100 mb egy nap 2 GB netem van nekem is,de elmegy egy hónap alatt még kevesebb youtube nélkül is
2013. jan. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát akkor asszem bőven megleszek vele! elsőnek nagyon kössz a választ! a többieknek is köszi!
2013. jan. 15. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!