Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 900-as telefon...

Nokia lumia 900-as telefon kártyafüggetlenül mit ír ki kezdőképernyőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy a mai napon vásároltam a mobilplázától egy nokia lumia 900-ast. Ami állítólag független lenne. És amikor bekapcsolom, akkor a készülék kezdőképernyőjén a vodafone jel jelenik meg. Arra lennék kíváncsi, hogy aki független lumiát vett, annak mit volt a kezdőképernyője? Felhívtem az üzletett, azt mondták, rakjak bele egy másik simet, mert 100%-hogy független a készülék. Bele raktam egy t-mobilost. El is fogadta. De nekem ez kicsit fura, hogy egy független készülékben ott van a vodafone jel kezdéskor.


Örülnék a véleményeteknek.


Ja és próbáltam egy telefon számot keresni a nokia oldalán, de egy darabot se találtam. Aki tud, annak nagyon örülnék ha leírná. Hogy azért mégis a gyártónál érdeklődje-e probléma felöl. Igaz a t-mobilos kártyámat elfogadja. De ez engem mégis zavar...



2013. jan. 15. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az egy vodafonos telefon volt amit függetlenitettek.
2013. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ez ku_rva jó. Akkor gondolom gyári gari kaput. És valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata. Működni fog ez így...Vagy majd egyszer csak lezárolják a telefont azt dobhatom a szemétbe?
2013. jan. 15. 10:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy árilták hogy új akkor nem hagynám annyiban. Ha használtan akkor nem tehetsz semmit. A garanciát meg gondolom ők adják,ha egyszer onnan vetted.
2013. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket. És azt mondták. Hogy ha bármi gond van a telefonnal, akkor vigyem be az üzletbe. Meg azt, hogy ez a telefon független. Meg azt mondta, hogy a készülék az független, és azért jelenik meg a készüléken a vodafone jel. Mer a vodafon is árult független készüléket. Meg hogy magyarországon is árulnak szolgáltatók független telefont. Annó a nokia n9-est is agy írulta a t. Vagy valami ilyesmi. Mondom neki. Akkor el veszet a gyári garancia. Azt mondja nincs rá gyári garancia. Csak nálluk van rá egy év gari. Ha gond van vele, akkor hozzájuk kell bemenni. Hát arra jutottam. Hogy felhívom a nokiát. Vagy küldök nekik egy mailt. Remélem válaszolnak. Ők biztos tudják mi a fa_sz van. De eléggé pipa vagyok... Most utazzak fel pestre vidékről...
2013. jan. 15. 10:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagy kamu az egész. Ha te veszel egy gyárilag független telefont abban nem lesz egyik szolgáltató logója se induláskor(lehet még a menüben is találsz vodafonra utaló nyomokat) és a garancia 2 év.
2013. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt én is így tudtam... Hát nem tudom mit tegyek. :s
2013. jan. 15. 10:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lettek volna lusták,hogy a függetlenités után rakjanak rá egy gyári romot akkor sosem jössz rá.
2013. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A gyarilag fuggetlen Lumia 900 semmit nem ir ki a kezdokepernyon, csak annyit hogy NOKIA, utana meg a Windows logo, es bekapcsol. Ez a telefon Vodafone-s volt eredetileg, majd fuggetlenitettek. Emiatt nem kell aggodni, nem fogja senki sem letiltani a telefont, ha pedig adtak ra 1 ev garit akkor kar idegeskedni... Habar engem is zavarna a dolog...
2013. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Háát, nem tudom mi van. Írtam egy e-mailt a nokiának. A hibabejelentő részlegükre. A telefon működik, meg minden... Csak idegel... Amikor bekapcsoltam. Olyan ideg jött rám...
2013. jan. 15. 10:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem ezt vetted meg,2 év nokia garancia oda van írva.


[link]


Ami meg 1 év garis azt mindenki tudja,hogy szürke importos készülék.

2013. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!