Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple Earpods mennyire...

Az Apple Earpods mennyire szól jól? Az agybadugós füleseknél jobban szigetel? A basszus érezhető benne? Jobb, mint 1 2000ft-os fülhallgató? A Note 2-mhöz rendelném, állítólag működik Androiddal is.

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 15:19
 1/4 pianoboy válasza:
Szia. Én nem rég vettem Earpods-ot. Őszintén megvallva nagyon nem bántam meg, nagyon jól szól, eszméletlenül jól adja a basszust! Viszont a haverjaim telóján nem szólt rendesen csak az egyik oldal, ugyhogy van egy sanda gyanúm, hogy csak iPhone-nal működik. Mindenképpen jobb egy 2000ft-os agybadugós fülesnél, ez nem is kérdés. És remekül szigetel (kb ugyanolyan jól, mint az agybadugós)! :)
2013. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, és milyen készülékeken lett kipróbálva? Mert az is számít szerintem. Más fórumokon írták, ahol pl. 1 HTC Wildfire S-el állítólag tökéletes volt. Volt akinek pedig nem működött az az irányítós dolog rajta.. :D

Mindegy, kipróbálni nem tudom. Majd megveszem, és ha nem tetszik, akkor megpróbálom 1-2 ezerrel olcsóbban eladni.

Remélem, hogy jól szól vele majd, mert egyszerűen megtetszett.. :D

2013. jan. 15. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egy barátomnak Iphone 5 öséhez járó earpods kirpobáltulk az én i4s-emen de nem szólt ugyanugy , amugy a Bose hifi és hangtechnika csinálta nekik félig meddig ugy hogy baromi kemény lett de valószinuleg nem adja vissza azt az androidon amit az apple termékeken. ajánlom amugy hozzá a SCULLCANDYT az univerzális legalább és több méretben is kapható baromi hangos de you only live once...:)
2013. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pianoboy válasza:
Sony ericsson xperia x10 mini-n próbéltuk ki és nem volt jó
2013. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!