Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire kell félni a karcolód...

Stifler15 kérdése:

Mennyire kell félni a karcolódástól Gorilla Glass esetén?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fosol, tegyél rá fóliát, de ha általában vigyázol a telefonra, nem lesz semmi baja. Nekem kétszer esett betonra, pofára, semmi baja nem lett. Egy ismerősöm kulcsot hord mellette, a házról lehámlott minden festék, viszont a kijelzőnek szintén semmi baja.
2013. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Normál használat mellett is keletkeznek apró karcolások rajta, persze sokkal jobban ellenáll a behatásoknak, mint egy sima kijelző. Attól, hogy GG, még nem elpusztíthatatlan, sajnos. :/
2013. jan. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
7 hónapja zsebben hordom (Galaxy S2) sem pénérmét, sem kulcscsomót nem rakom mellé de mikrokarcok sajna így is lett az üvegen. Tény nagyon jó fényviszonyok mellett lehet csak észrevenni, nyilvánvaló, hogy jóval többet kibír mint a normál üveg. Viszont az is tény, hogy munkatársamnak SG3 van melyen már Gorilla G2 van 1 nap alatt a hálózati töltő fém csatija nagyon összekarcolta az üveget, tehát azért csak óvatosan.
2013. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
samsung galaxy xcover csupakarc az üveg... hmmmm de így is szeretem medencében vízállóság videórögzítés kiválló kíváncsi leszek az utódra már láttam hogy van hát majd egyszer...
2013. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!