Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800/Sony Xperia...

Nokia Lumia 800/Sony Xperia Go/Samsung Galaxy S Adv?

Figyelt kérdés
Új előfizetésem lesz és ehhez kéne telefont választanom. A fent említett 3 típus jött szóba. Nem akarok sokat fizetni értük és szerintem ebben az ár-érték arányban ezek a legjobbak. A válaszokat előre is köszönöm
2013. jan. 15. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A Galaxy kilőve, maradt a Lumia és az Xperia. Karácsonyra az unokanővérem Lumia 800-ast kapott, én pedig go-t. Kezdjük a lumia JÓ tulajdonságait. 8mp kamera + LED vaku, nagyon érzékeny kapacitiv 4 pontos multitouch kijelző.


ROSSZ tulajdonságai: windows oprendszer ami egy f*s ( saját tapasztalat)

Eléggé belassul egy idő után ráadásul sokszor lefagy. Macerás dolog feltelepíteni a zune alkalmazást + megtanulnii, hogy hogyan is kell használni. Elég kevés alkalmazás van rá, ( nem azt mondom hogy két alkalmazás van rá, de sokkal kevesebb alkalmazás van rá mint az androidra)

Viszonylag a processzora elég jó, de ettől függetlenül néha akad. És végül iszonyat nehéz


Xperia Go jó tulajdonságai:


Android 4.0.4 frissités, gorilla glass, 4 pontos multitouch kapacitiv kijelző, víz por és ütésálló ( saját kezüleg tesztelve ), FULL HD 5 mp kamera + LED vaku, mobile bravia kijelző, XLoud, könnyű kezelhetőség, szép alap home menü.


Xperia Go ROSSZ tulajdonságai: az ICS frissítés után a multitouch kicsit b*szakodik, nem tidom hogy másnak is, de nekem neha beragad a hangerő le gomb, nincs exponáló gomb nehezen lehet a memória kártyát ki-be tenni. Ennyi az egész. Igaz ez is akad, de nem olyan durván mint a lumia.


Szóval a nyertes: tádádádáááá...: Xperia Go

2013. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a Galaxy miért van kizárva. Csak mert Samsung, nem rossz. Használtam S Advance-t és egy nagyon szerethető mobil.

Viszont én is a Go-t ajánlom, az okokat leírta az első válaszoló.

2013. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Xperia Go. balesetbiztos :D
2013. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is az Xperiat találtam a legesélyesebbnek. Valamint az passzolna a Sony tabletemhez, meg gondolom így márkán belül jobban összhangba lehetne hozni a két készüléket. pl.: net megosztása

2013. jan. 15. 20:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Xperia Go. De még jobb lenne az U.
2013. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én az Advance-re szavazok!


Elsőnek!

Lumia 800 nem akad, nem fagy, nem lassul, erre panaszt még senkitől nem hallottam.

Ha igen, vidd vissza!

1 hónapig használtam android után, fantasztikusan gyors ahhoz képest, stabil az op.rendszer, egyszerű kezelés, Wifi, GPS gyors, nem dobál le, alkalmazások telepítése, törlése egy gombnyomásra megvan.

Igen, abban igazad van, baromi nehéz, és viszonylag nagy, kis kezű embernek nem egy jó választás.


Advance-re cseréltem le, mert mégiscsak hiányzott az Android, de nem bántam meg.

Gyors ez is, duplamagos procival kiváncsi leszek a Jb-re, amit igértek is januárra.:)

Érdekes módon nem vágyom launcher-re sem, egész jó kezelőfelületet kapott, pedig ettől féltem a legjobban.


Xperiára mostanában elég sok a panasz, ha végigolvasod itt a gyakorin is tele van frissítés utáni gondokkal, mindenki vissza akarja rá tenni a 2.3-at.:(

Legalábbis az U és Tipo tulajok panaszkodnak.

2013. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
pedig most az xperiák a legjobbak a piacon akárki akármit mond! 1. válaszoló
2013. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
tipo alapból 4.0val jött ki, és nekem is az a teló van. semmi baja -.-"
2013. jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, de most nem a Tipo-ról van szó -.-" amúgy is a tipó alsókategória szóval az alapból nem jön szóba
2013. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is a go-ra szavazok, vagy ha nem fontos annyira a strapabírás, akkor ajánlom az xperia sola-t, mert annak szebb a kijelzője, minden másban meg ugyan olyan.
2013. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!