Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S, vagy iphone 5...

Iphone 4S, vagy iphone 5 készülékbe nem jó a hagyományos sim-kártya? És hol lehet venni olyan simkártyát ami jó bele?

Figyelt kérdés

És mit jelent az, hogy kártyafüggetlen? És mért jó ha az , és mit lehet ellene tenni?

Tehát egy általános kioktatást szeretnék az iphone-okról, mert nagyon nem értem e témát, de neten hozzám hasonló hozzá nem értőhöz nem írják le rendesen.

Hamarosanszeretnék egy 4S, vagy 5-ös készüléket, azért kérdezem. :)



2013. jan. 15. 20:33
 1/3 anonim válasza:
a kártyafüggetlen az azt jelenti, hogy vodás, telenoros és t-mobilos Sim kártya is jó bele:) egyébként én is ezen vacilálok hogy 4s vagy 5 :) szerintem jó bele a hagyományos:)
2013. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iPhone 4 előtti iPhonokba hagyományos SIM megy, az iphone 4 és 4s be pedig micro sim. Ez tulajdonkeppen egy kisebb sim, ki is lehet vágni rendes simből, sok helyen meg is csinálják neked. Az iphone 5 be nano sim megy, egy egy nagyon kicsike sim.

Összehasonlítás: [link]


Ha egy telefon kártyafüggetlen az azt jelenti hogy bármilyen szolgáltató simkártyáját bele teheted. Tehát ez neked jó. :)

Jobb helyen (jobb solgáltatónál) ingyen és bérmentve kicseréélik a simedet nanora ha iphone 5 öt veszel.

2013. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :-)
2013. jan. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!