Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemlehet valahogy kijátszani...

Nemlehet valahogy kijátszani az adatforgalmat, ha a Telenor lelassítja?

Figyelt kérdés
pl van 500 mb adatforgalmam és lemegy akkor a Telenor küld sms-t h lelassították az adatforgalmat,és h ezt kijászani lehet-e valahogy?
2013. jan. 15. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeretsz bíróságra járni, akkor csak bátran törd ezen a buksidat!
2013. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD ekkora ügy?o.O
2013. jan. 15. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Bűncselekmény. Egyrészt csalás, másik meg közérdekű üzem blablabla.


Nincs olyan szolgáltató a világon sehol, semmilyen területen, amelyik az ügyfeleit egyszerre 100%-osan ki tudná szolgálni. Pl. egy telefonközpontba kötött előfizetőknek is csak egy része tud egyszerre beszélni. Ha a vízcsapot mindenhol egyszerre nyitják ki, nagyon leesik a nyomás, stb.


Az adatforgalom korlátozása azt a célt szolgálja, hogy ne legyen túlterhelve a rendszer, ugyanakkor mindenki ki legyen szolgálva. Ezért alacsonyabb tarifa mellett a szolgáltató korlátozza a hozzáférést.

Ha te ezt meghekkeled, az olyan mint a lopás. Ha egy kiló kenyeret fizetsz, tízet viszel, akkor pórul jár a pék is, meg a többi vevő is, aki rendesen fizetne, de nem jut neki csak morzsa. De fizetni egész kenyeret fizet.

2013. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
A Telenor a régebben megkötött Hipernet csomagokat már több mint 1 éve nem tudja korlátozni ( Az újabban megkötötteket már korlátozza ). Nekem Hipernet 21 van és elseje óta enyhe 150 gigát forgalmaztam de még mindig 10-15 Mbit/s a sebesség :D
2013. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan időszak, mikor a Telenor saját magát játszotta ki. Kaptam az SMS-t, hogy lassítani fogják, de továbbra is rendesen jött.
2013. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sanyika007 válasza:
De, kilehet játszani. Az okosság abban van, hogy szerverről nyomatod az egészet. Pl: youtube video megosztó pl 12 kb/s tölt le, mert ugye lassítva vagy. De, viszont ha megkerülöd a rendszert és rámész valamelyik free szerverre. akkor viszont kényelmesen nézheted a videókat. Ami a pláne, hogy az, hogy semmit nem kell telepítened és gyakorlatilag egy URL cimröl inditod a böngészést.
2014. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

TOR böngészővel énis ugyanúgy tudom nézni a youtube videókat ha bevagyok lassitva. Ha érdekel nézz utána hogy müködik.

[link]

2015. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!