Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a SAMSUNG Galaxy Ace-ről?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mert mindenki mást mond! :)

2013. jan. 15. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz kijelző, nem szép képeket készít, gyenge hardver, rosszul optimalizált rendszer, ár-érték aránya az egyik legrosszabb...

Röviden: nem jó telefon

2013. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Legsz@rabb telefon amit valaha is kiadott egy telefongyártó ráadásul sokkal drágábban mint amennyit ér valójában.Már mikor kijött elavult és gyenge volt.Csak az mond mást akinek ilyen van vagy Samsung fan.Aki ért a telókhoz az biztos nem mond jót az Ace-ről, vagy ha mégis akkor megkérdőjelezhető a tudása.
2013. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyon rossz az ár-érték aránya és elavult telefon.Nekem Gio-m van, az is elég rossz, az Aceben ugyanilyen hardver van, csak drágábban, sokkal jobban jársz egy Xperia Tipoval!

itt van egy nagyon jó összehasonlítás :

[link]

2013. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a véleményem.

(én láttam 14000-ért is, de még annyit sem ér meg)

2013. jan. 15. 22:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem tipo-m van és nagyon szeretem!!! :)
2013. jan. 15. 22:49
 6/8 Mikey1988 ***** válasza:
Az, hogy a "Milyen telefon a Samsung Galaxy Ace" és a "Milyen telefon a Samsung Star III" a két legunalmasabb kérdés ezen a Mobiltelefonok szekción. :P "Sz@r!" - úgy is ez lesz rájuk a válasz! :)
2013. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Középkategóriás árához képest az egyik leggyengébb telefon a piacon, az alsó kategória szinte összes modelle leveri.

Te legalább jól vólasztottál, mert a tipo legalább megéri az árát. Ace-t csak a jellegtepen divatmajmok vesznek, akik azt látják, hogy mindenkinek ace-e van, ezért ők is azt veszik, és így jelelgtelenek lesznek. Annak legalább van egyénisége, aki nem ace-t vagy valamelyik samsung tömegtelefont veszi.

2013. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!