Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltatták a sim kártyámat?

Letiltatták a sim kártyámat?

Figyelt kérdés

Keresztanyámtól kaptam egy telefont még szülinapomra egy évvel ezelőtt, előfizetéssel, és eddig fizette a részleteket. Decemberben járt le a hűség. A telefonom működött eddig, semmi baja nem volt. Tegnap este észrevettem, hogy nem tudok hívni, meg hívásom sem volt egy jó ideje, és akkor láttam, hogy nincs térerő. Átraktam egy másik telefonba, és ott sem tudtam hívást indítani, de még csak az ügyfélszolgálatot sem hívja fel.

Azt írja ki, hogy hibás a sim kártya. Akkor ennek annyi, szépen elintézte, hogy ne legyen többet meg a szám? Arra gondoltam, hogy bement a szolgáltatóhoz, és azt mondta elveszett a telefonja, akkor szokták letiltani a kártyát.


2013. jan. 15. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előfizetést lehet lemondta. Miért nem kérdezed meg tőle?
2013. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni. Meg ahogy ismerem, lehet még le is tagadná.
2013. jan. 15. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ennek mi értelme...

Nem lett volna egyszerűbb átíratni a nevedre?

Idióta...

2013. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál hogy bekrepált a simed?

Kérdezz rá.

2013. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Másik számról hívd az ügyfélszolgálatot, és arról kérdezz rá, fel fogja ajánlani, milyen számmal kapcsolatban szeretnél ügyintézni.

Az 5 jegyű jelszó mindenképpen szükséges.

2013. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3# Te pedig egy bunkó vagy.
2013. jan. 16. 21:19
 7/7 A kérdező kommentje:
A többi választ köszönöm.
2013. jan. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!