Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami gond (szériahiba...

Van valami gond (szériahiba vagy egyebek), ami miatt olyan sokan adják el a Sony Xperia Tipo okostelefonjukat?

Figyelt kérdés

Például a www.aprod.hu oldalon rengeteg ilyen eladó smartphonet láttam.

Szerintetek mi a baj ezzel a készülékkel?



2013. jan. 16. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs hibája. Egyszerűen gyengének tartják, és kicsinek. De amennyiért árulják, ez a legjobb.
2013. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, bár az furcsa, hogy előre lehet tájékozódni a telefonok képességeiről - tehát akkor miért vette meg az, aki máris el akarja adni? Tudta, hogy mekkora a kijelzője, stb, akkor miért vette meg, ha azt is tudta, hogy nem fog az neki megfelelni az ismert paraméterekkel?

Nem mégis valamilyen szériahiba áll a kérdésemben említett sok eladás hátterében?

2013. jan. 16. 08:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre panaszkodnak.


"- többen panaszkodtak illesztési problémára az érintő felső sarkánál. Ezt vásárlásnál nézzétek meg!"

2013. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. jan. 16. 08:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Akcióban van a teló, megveszik olcsón és eladják valamivel több pénzért. Ennyi csak az oka.Szinte minden más készülékeknél is a legnagyobb arányban az ilyen eladások vannak.
2013. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kifejezetten ebből a típusú készülékből láttam rengeteg eladásra kínáltat.

Miért választana egy vásárló egy bontott csomagolású, használt telefont egy új helyett, amely nagyjából annyiba kerül mindkét formában? (Akkor talán egy picivel többet fizet érte a vevő, ha boltban veszi meg a telefont, de legalább ő az első tulaj, nincsenek egyéb problémák.)


Ha valaki tud még a Sony Xperia Tipo valamilyen hibájáról, kérem, ossza meg velünk! Köszönöm!

2013. jan. 16. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tipo-m van nem hallottam a tömeges megválásról. Nekem minden jó rajta nincs az a hiba amit az egyik kommentelő irt.
2013. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen a linken is több hozzászóló ír hibákról, problémákról: [link]
2013. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!