Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szaggatnak a 720p-s...

Miért szaggatnak a 720p-s filmek a telefonomon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék segítséget kérni, mégpedig olyan ügyben, hogy a telefonomon(xperia neo V) szoktam filmeket nézni az Mx Videoplayer alkalmazás segítségével. Eddig tökéletesen tudtam nézni a HD minőségű filmeket, de mostanában valamiért szaggat a film és nem tudom, hogy miért. Újra raktam az androidot is, és többször letöröltem és vissza raktam az Mx Videoplayer-t de semmi nem változott ugyan úgy akadnak a filmek a telefonomon. Több alkalmazást kipróbáltam de mindegyiknél szaggat a film... :( Ha valakinek van valami ötlete, légyszíves segítsen. :s

2013. jan. 16. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy ugyanilyen bitrátájúak voltak azok a 720p filmek is, amiket eddig néztél rajta? Mert simán lehet háromszoros sávszélességű is egy látszólag ugyanolyan videó...
2013. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én ismerek nem egy olyat aki a hasonló hardverű, de 320*480-as xperia mini-n, live with walkman-en is megnézi.

Az is pl. 720p-t rögzít.


Kérdező:


Próbáld esetleg mással, pl. mobo player és hozzá az armv7-es codec csomag.

2013. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom rosszabb minőségben nézni mert nem találtam sehol 720p-nél rosszabbat. Nem értek ehhez a bitráthoz szóval nem tudom megmondani. Más videó lejátszót is próbáltam már köztük a Mobo playert is, de nem töltöttem le hozzá codec csomagot szóval megpróbálom. Egyébként 2.3.4-es android van a telefonomon mivel a 4.0.2-őn már szaggatott a film és azt hittem, hogy ez lehet a probléma.
2013. jan. 16. 17:51
 14/14 A kérdező kommentje:
Redondo36, nagyon szépen köszönöm!! Bejött a mobo player és hozzá a codec csomag! :D Tényleg hálás vagyok!! Végre nem fogok unatkozni a buszon. xd
2013. jan. 16. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!