Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Galaxy S2-est....

Vettem egy Galaxy S2-est. Szeretném kideríteni hogy eredeti-e. Fura módon a kijelzője amoled, ram s rom teljesítménye megegyezik az eredetivel. Viszont a memóriája csak 4gb s nem 12. Honnét tudom kideríteni a processzor teljesítményét hogy dual-e?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Te sem vagy egy okos ember...
2013. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cpu típusát/nevét próbáld valahol megnézni a teló os-én belül. Ha ilyet látsz hogy pl.: MT6575 , Mediatek, MT6588-akkor ez egy kínai klón telefon. Ha pedig exynos cpu van benne, akkor jó eséllyel eredeti Samsung telefont vettél. Azért írom hogy jó eséllyel, mert át lehet írni ezt is-ahogy minden más specifikációs adatot is meg lehet hamisítani.
2013. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mi a vége.
2013. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!