Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Van egy Galaxy S3-m.4....

Sürgős! Van egy Galaxy S3-m.4.1.2 Android miért nem jelet meg Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
Jelenleg 4.1.1-es android van rajta van egy ismerősöm akinek szinten Galaxy s3-a van neki már ki írta a szoftver frissítést a 4.1.2-es androidra. Várom már egy ideje hogy nekem is megjelenjen, de még mindig semmi, ha rá megyek a szoftver frissítésre akkor is azt írja ki hogy nincs új frissítés. Én miért nem tudom frissíteni vagy hogy lehetne ezt megoldani. Egyébként mind ketten Vodafone-sok vagyunk. Ha be megyek a vodafone-ba rá rakják a frissítést? Előre is köszi a válaszokat.

2013. jan. 16. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

-Töltsd le a samsung kiest pc-dre innen: [link]


-Telepítsd!

-Ha kész indítsd el és csatlakoztasd a telefont usb-n keresztül a géphez!

-Pár perc után felismeri a telefonodat és írni fogja egy sávban ,hogy elérhető-e frissítés.

2013. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként változó ,hogy melyik készülékre mikor érkezik frissítés ,még ha a szolgáltató egyezik is.
2013. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Kies-t amit ajánlottál ki írja hogy van frissítés rá kattintok rá rakja újra indul a telefon de ugyan úgy a 4.1.1est rakja rá és újból azt írja, hogy van frissítés. O.o
2013. jan. 20. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!