Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni max 80. 000 Ftért?

Figyelt kérdés

Eddig legjobban a Samsung Galaxy S3 mini felé hajlok. Nektek mi a véleményetek róla??

Vagy melyik telót éri meg megvenni 80.000 Ft ért?

Ha lehet indokokat is, hogy az miért jó.



2013. jan. 16. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Xperia P, ha találsz XPeria S. Én csak a P-ről tudok neked beszélni. Nagyon jó telefon, gyorxs, nekem sosem fagyott le, pedig játszok, zenét hallgatok és filmezek is rajta. Ja, meg olvasok is. A white magic hasznos, a smarttagek szuperek, a wifi is működik rendesen. Kellemes tapintású a fémváz miatt, és nagyon masszív, mégis elegáns. Csak ajánlani tudom.
2013. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr.Kütyü ***** válasza:
+1 elsőnek, de P ára már nagyon lement (65k) Xperia S a legjobb illrtve SL (sl az s erősebb változata. 3-4ezer foribtal drágább se megéri. + 0,2GHz + egyébb apróságok.
2013. jan. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!