Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani? Érdemes még várni az újdonságokra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például az iphone5-re vagy a samsung galaxy note 2-re. Bár árban mindkettőt sokallom. Nem tudom 2013 milyen meglepetéseket tartogat, érdemes e most belefektetni egy új telefonba, vagy várjak még vele?

Ha számít ez bármit is 16/L.



2013. jan. 9. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
S4-szerintem várd be
2013. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Várj még egy kicsit. Most jönnek a "wow" effektes telefonok. Full HD kijelzők, s4 Pro procikkal szerelt telók jönnek... 2013-ban sok újdonságot fogunk tapasztalni az már biztos. Én azért a helyedben a lehetséges telók közé beraknám az Xperia Z-t ami majd valamikor az első negyedévben fog kijönni. Snapdragon S4 Pro processzor, 2GB RAM, 13 MP kamera, és amit még nem láttunk felső kategóriában: víz és porálló. De gondolom még úgyis lesz kérdésed bőven majd segítünk dönteni :)
2013. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Jót röhögtem az elsôn, ha a note2 ára túl sok, az s4 még annál is több lesz, úgyhogy nézelôdj abban az árkategóriában amit a pénztárcád megengedi.
2013. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Mit nem mondasz 2-es, méghogy nem láthattunk víz és porálló telót, akkor te még életedbe nem láttál torture és drop teszteket youtube-on: az S3 még egy mosást is kibírt a mosógépben meg az iphone 5 is működött víz alatt, errôl ennyit.
2013. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Az még hagyján, de mikor megjelent bő 2 éve a Defy, az is felsőkategóriás telefonnak számított.
2013. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Igen... Két éve enyhén gyengébb hardverrel... És amúgy meg se az sgs3 se az iphone 5-nek nincs IP57 tanúsítványa...
2013. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
IPxy tanusítvány ide vagy oda, ha egy teló, kibír egy mosást az már nyugodtan mondható vízállónak, a kérdezô amúgy sem fogja állandóan vízbe meg sárba dobigálni a 100e-es okostelóját.
2013. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
csak annyit, hogy akinek kibírt egy mosást az s3, annak mákja volt nagyon, vagy az volt szerencsétlen, aki múltkor beleejtette a vízbe és nem is kapcsolt be többet
2013. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


A 82%-os kolléga pártjára állva, na meg egy kis forrás.


Ügyes vágással a youtube-ra én is tölthetnék fel neked olyan videót, hogy egy dummy-t egy óráig főzök, majd snitt, előkapom az s3-at, és "nab@szd ezt is kibírja"...de azért a bullshitet nem kellene itt okádni, hogy milyen strapabíró.


Kérdező:


Most ment le a Consumer Electronics Show (CES) nevű világkiállítás, gondolom a mobilarénán hamarosan lesz egy nagyobb cikk (vagy már van is) hogy telós fronton mik az újdonságok, illetve hamarosan jön a Mobile World Congress (MWC) ami meg csak a mobilos piac 2013-as életéről szól, így nyilván sok gyártó akkor mutatja be a leendő csúcstelóit, vagy egy meglévő termékpalettába illő új darabját, vagy egy már bejelentett telefont véglegesen és késznek mondhatóan bemutatnak, ami hamarosan a boltokban lesz.Ez a jövő hónapban lesz.Szóval egyelőre várj még egy kicsit.


Jelenleg persze minden gyártónak megvan a maga flagship modellje, az überelhetetlen csúcs.Na meg cirka fél évente változik is.Ebből kifolyólag Note 2, i5-öt felesleges azonnal venni.


[link]


Főleg, hogy iVonalon már az 5S is jön idővel...

...ha ennyire a csúcs telók érdekelnek.


Ha meg nem, akkor nézelődj nyilván kevesebbért, vagy ahogy javasoltam, várd ki az MWC-t, hátha jön valami olyasmi, ami felkelti az érdeklődésed.

2013. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem várjál még egy kicsit, mivel nemsokára ki fog jönni rengeteg új csúcsmodell, és pl az xperia z kezdőára 145000 körül lesz, ami nagyon jónak számít, és simán verni fogja a note 2-t meg az iphone 5-öt. És az ára szerintem néhány hónap alatt olyan 110000 körülire fog lemenni.
2013. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!