Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as Vagy samsung...

Nokia 5230-as Vagy samsung star 3, melyik a jobb telefon meg ami árba is többet ér?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Mivel egyikben sincs wi-fi ezért egyiket se ajánlanám. De nekem volt 2 évig nokia 5230am és nagyon strapabíró egy telefon de igazából a mai konstrukciókkal nem nagyon veszi fel a versenyt egyik se. A samsugra meg még vigyázni is kell mer elég csak egyszer elejteni és tönkre is ment.
2013. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szóval ha mindenképp e között e két telefon között vacillálsz akkor inkább a nokia.
2013. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm igazad van
2013. jan. 16. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 5230-as Nokiám. Zeneileg brutálisan szól. Nagyon durván meghajtja a legjobb fülhallgatókat. Ha zenehallgatásra és telefonálásra kell, akkor jó, hű társad lesz. Tölteni is 2-3 naponta töltöttem. Az a 2 MP-es kamera pedig a tudásához mérvén nagyon jó. Szép képeket készít nagyon, és gépn visszanézve se rosszak. Sebessége nem az igazi. Hagy némi kívánni valót. De nagyon sok program és téma van, ami színessé teszi a telefont. Az ingyenes navi meg szintén jó nagyon.

Nálam végül egy főpanel hiba vetett véget a szolgálatának. Megcsinálták, de vettem újat. Bánom, hogy eladtam, mert zeneileg/hangzásilag a mostani telefonom nem éri utól, minden másban veri.

2013. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!