Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advence...

Samsung galaxy s advence i9070 már van adroin 4.1.1 jelly beam frissités ha van akkor hol tudom letöltenni? Találtam 4.1.1 est a Nexus S i9023 est ha ezzel frissitem a advenc ét jolessz vele vagy lehetnek hibák?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan frissítsd, minek custom rom ha van hivatalos is. Várd meg mert már bejelntették hogy az advance-ra lesz, elöbb-utóbb.
2013. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ajánlom hogy tanulj meg írni mert borzalmas, a hejesírásról* nem is beszélve. A teló normális neve Samsung Galaxy S Advance és az android 4.1 Jelly BeaN.
2013. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha rátolod a Nexus S romját, dobhatod ki a telefont.
2013. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mért dobhatom ki utána visszatudom telepiteni a 2.3.6 ot nem?
2013. jan. 17. 00:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Annyira más a két telefon, hogy a Nexus S romjával jó eséllyel semmire nem fog reagálni. Se bekapcsolásra, se gépre dugásra.
2013. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
éssa 4.0 az egyáltalán nemis adták ki advanc re? egy barátomnak az S2 ese van ami majdnem ugyanaz minta advanc és neki tökélestesen megya 4.0 pedig ha jol tudol az s2 resem adtákia 4.0 akkor ha advacre is ha nem hivatalosan telepitem jokell legyen nem ha s2 esen joa barátomnak?
2013. jan. 17. 01:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nem tudom, honnan szedted, hogy az S2 majdnem ugyanaz, egyetlen közös alkatrészük sincs. És azt sem tudod jól, hogy arra nem adták ki az ICS-et, mert már fél éve kijött hivatalosan...


Ha ennyire nem vagy képben, NE nyúlj a telefonhoz!

2013. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha aztmondod hogymár féléve kiadták hivatalósan akkor advanc re telepithetem de ezzena oldalon találtam ICS és azt írja hogy Galaxy S és S2 re telepithetem szerinted ez jólesz nekem [link]
2013. jan. 17. 02:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Telepítsd!
2013. jan. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sóvári Gábor válasza:

Nekem is ilyen telóm van.

Samsung Galaxy S Advance-re csak a saját frissítése tölthető fel. A legfrisebb kiadás I9070XXLQ4, ami 4.1.2, igaz orosz rom, de van benne magyar nyelv. Odin3-mal tudod feltenni.

Már rom-mal ne próbálkozz, könnyen féltégla lehet a telefonodból.


A [link] oldalon nyomon tudod követni a frissítéseket.


Cyanogenmod, ami stabil sajnos még nincs I9070-re

2013. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!