Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vs nexus 4 vs SGS3...

Iphone 5 vs nexus 4 vs SGS3 vs note 2?

Figyelt kérdés
Sebesség,kènyelmesség és extra funkciòk a legfontosabbak.Képernyő mérete nem fontos.Ti melyiket vennétek?

2013. jan. 7. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én S3-at, mert samsung megszállott vagyok, azt leszámítva Nexus 4
2013. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Nexus 4, ha tudsz honnan szerezni.

Legerősebb hardver, folyton a legújabb szoftverek, ebből a kettőből következik, hogy a leggyorsabb telefon. Persze az sem tökéletes, az üveg hátlapot lehet szeretni és nem szeretni, a 4G hiánya is hátrány, bár itthon ez még úgysem jelentős, meg pár kisebb hibája van, de a legerősebb telefon a legjobb szoftveres támogatottsággal és a legolcsóbb az összes közül, mi több kell, ha nem ez?

Persze az egész szoftveres rész Androidra igaz, iPhone 5 külön kategória, az is szoftveresen sokáig támogatott és rögtön megkapja a frissítéseket (mivel szinte csak arra az egy telefonra kell optimalizálni aztán mehet is), de ki akar 2013-ban iPhone-t venni? 3-4 éve ugyanaz, kb 0 újítás, igaz, hogy működik rendesen, de az nem elég.

Note 2 a mérete és az ebből adódó extrák miatt nem rossz cucc. A hatalmas kijelző lehet előny és hátrány, az viszont biztos, hogy az már 2 kezes készülék, szóval ha egy kézzel akarod használni a telefonod akkor arról mondj le. Mérete miatt ketté lehet osztani a kijelzőt, és mondjuk egyik ablakba facebookozhatsz miközben a másikba megy a youtube, nem egy rossz funkció, bár annyira amúgy sem használt (és már SGS3-on is elérhető, de a kisebb kijelző miatt nem olyan jó). S-Pen sem rossz hozzá, de az sem egy akkora érv, hogy az miatt válaszd azt.


Szóval egyik sem rossz telefon, de Nexus 4 a nyerő.

Ha beszélsz angolul itt érdemes végignézni a review videókat:

http://www.youtube.com/user/marquesbrownlee/videos?sort=p&vi..


Egyik legkorrektebb Youtube csatorna, nem elfogult, nagyon jó videókat csinál, és mindegyik telefonról van review videó (kivéve iPhone 5, pont azért, mert ott nincs miről beszélni).

Neki mondjuk Note 2 a nyerő, szóval ízlések és pofonok

2013. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh, nagyon köszi a hasznos vàlaszokat! Most egy SGS2-m van,meg vagyok vele elégedve,de azért van pár dolog ami zavar.Sokan mondták hogy a rootolás alap dolog egy droid cuccnàl,így egyszer meg is pròbáltam,de valamit nagyon elrontottam vagy rossz fájlokat töltöttem le vagy nem tudom,de nem bootolt be a telò.Elküldtem garanciásan javítani.Rátettek valami 4.0.3-as androidot ami tele van bugokkal és minden omlik össze és hasonlò hibák.Ráadásnak a kies sem enegd frissìteni a nálam elérhető legùjabb 4.0.4es androidra ami ezelőtt volt a telòn.Tudna valaki segìteni?

És ha már mondtatok véleményt telòròl,akkor asus transformer tf300tg vs note 10.1? Nexus 7 nem jò,mert nekem nagy kijelző kell.

2013. jan. 7. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


tessék

2013. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!