Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Iphone 3gs-em amibe...

Van egy Iphone 3gs-em amibe most cseréltem sok mindent és nem kapcsol be csak villog. Ilyenkor mi van? (többi alul)

Figyelt kérdés

Mint említettem van egy almám és nem hajlandó bekapcsolni miután töltőre rakom illetve bekapcsolnám.

amit cseréltem benne: alaplap(használt és elvileg nincs IMEI száma), kijelző(új), touch pad(új), komplett alsó rész(új)

a villogás annyit takar, hogy néha beadja világítva az apple logot aztán még sötétben ott van egy darabig utána eltűnik és/vagy feketén világít mintha töltene, de a kis akumlátor nem jelenik meg rajta. Ja és Itunes nem érzi.


2013. jan. 17. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináltál egy dizajnos porfogót.
2013. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezen lehet javítani valahogy??
2013. jan. 17. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még annyit csinálnék, hogy szétszed, újra összerak. Hátha valami nem ment a helyére. Ha nem lesz jó, akkor passz.
2013. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!