Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ilyenkor? Telenpor...

Mi a teendő ilyenkor? Telenpor one tauch c tipusu telefonomról lenne szó. A helyzet a következő. Nem nyitja meg a navigációt. Azt irja ki hogy

Figyelt kérdés
várakozás a helyre... nagy nehezen letöltöttem egy uj navigáciot, rátettem telóra.. az azt irja ki hogy nincs telepitve az android market vagy valami ilyesmit... régebben jó volt... törölgettem telefonról dolgokat.. hogy több memória legyen.. gondolom kitöröltem valamit ami kellett volna.. google play jó rajt.. mi ilyenkor a teendő?
2013. jan. 15. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

semmi konkrétet nem írtál a telefon nevén kívül.

Milyen navit nem tudsz megnyitni mit tettél fel rá stb..

CSinálj egy factory resetet( mindent töröl) és vissza áll a gyári állapot ott majd futni fog biztos ami most nem.

2013. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!