Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma az android...

Mi lehet a probléma az androidos készülékemmel?

Figyelt kérdés

üdv.

van egy 1 éves és 1 hónapos samsung galaxy w-m. Az utóbbi időben eléggé rákattantam, ugyanis a gépem ,,rosszalkodott", rossz procihűtés, stb... nem ez a lényeg.

Szóval kb az utóbbi 2 hónapban elég sokat használtam úgy a mobilt, hogy közben töltőn volt, mert nem bírja ki ha mondjuk délután 4-től este 11-ig neteztem, nem is várom el tőle, ez egyértelmű.

Az utóbbi időben azonban előkerült egy probléma. Ma is előjött például és máskor is: neteztem és egyszer csak kiírta a telefon hogy az akkumulátor lemerült, holott biztos, hogy 80% körül volt... és ki is kapcsolt a telefon. Üzenetezés közben is jött már elő, meg máskor is, szóval a hangsúly a hirtelen lemerülésen van. Ha meg felteszem tölteni, akkor tölti nulláról aztán egyszer csak, mondjuk úgy 15 perc töltés után visszaugrik arra a százalékra, amint volt.

Ez mitől lehet? Egyik nap véletlenül leejtettem és lejött a hátlap meg kiesett az aksi.

Zárlatos lett talán az akkumulátor?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.



2013. jan. 17. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy nem akkor dobja ki hogy lemerült nullára, amikor töltőn van, hanem akkor amikor nincs, csak gondoltam leírom azt is, hogy töltés közben is használom, hátha számít valamit.
2013. jan. 17. 14:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg az akkut, valószínű hogy elkezdett fel púposodni.

[link]

itt egy fórum itt minden második ember így járt.

Próbáld meg hátha kicserélik gariban ha nem vegyél egy új aksit.

2013. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szériahiba lesz, nekem is ott van az aksi Samsung feliratán a G betűnél a függőleges csík, amiről mindenki beszél...

Hurrá...

Köszönöm szépen egyébként!:)

2013. jan. 17. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!