Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Sony Ericsson...

Melyiket vegyem? Sony Ericsson Xperia X8 vagy Sony Xperia Tipo ST21i

Figyelt kérdés
Azért kérném a segítségeteket,mert ez lesz az első érintőképernyős telefonom...

2013. jan. 18. 10:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem kedves 10dik :)

További tippeket várok sok szeretettel :)

2013. jan. 19. 16:27
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bunkó volt az utolsó, de tényleg igazat beszél!

A két telefon úgy tudnám összehasonlítani, mintha választanod kellene egy Suzuki és egy Mercedes közül. A tipo MINDEN tekintetben jó vétel, az X8 egy öreg hardverrel szerelt, ma már kb. csak telefonálásra használható eszköz. Szerintem innen már egyértelmű.

2013. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

én nekem tipom van nem rossz teló :D

én azt ajánlom neked és viszonylag olcsó is meg jó is nem volt vele még gondom de te tudod hülye lesszel ha x8 vesszel de te tudod:D

2013. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem x8 van, és semmi bajom nincs vele, de ismerek olyan embert is, akinek tipoja van, és szereti ő is a sajátját. Amúgy szerintem a tipo jobb
2013. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!