Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bánkúton tényleg nincs térerő?

Bánkúton tényleg nincs térerő?

Figyelt kérdés
Férjem állítólag ott van ottalvós, céges bulin, mondta, ne is hívjam, és ő se fog hívni, mert nincs térerő, elég nehezen hiszem.

2013. jan. 18. 19:33
 1/9 anonim válasza:
0%
Gázos a dolog:D
2013. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd had érezze jól magát!
2013. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos van térerő, de nem akarja, hogy hívogasd! Tudod milyen megjegyzéseket tesznek a kapatos kollégák arra, akit hívogat a felesége?

Szépen betszajtanak, lemennek állatba, lefekszenek, kialusszák magukat, és majd holnap folytatjátok a lamúrt!

Azért kell ott aludni, hogy tudjanak egy rendes neuron reset-et csinálni! Értsd: sörbe viszkibe fojtanak néhány ezer agysejtet...

A feleségem már tudja, hogy nem hívogat, ha egy évben egyszer-kétszer elmegyek ilyen bulira. Érkezéskor felhívom, aztán kinyomom a telefont. Másnap jelzem, hogy elindultam, és ennyi!

2013. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szoktam hívogatni. csak furcsa, hogy így kiemelte, hogy nincs térerő....
2013. jan. 18. 20:06
 5/9 anonim válasza:

4


Pontosan ez a buktája.

2013. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez alapján valóban mindhárom szolgáltatónak problémás arrafelé a lefedettsége:

[link]

2013. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
lakik ott ismerősöm és a haját tépi a térerőtől, tényleg nagyon szar:S valószínűleg nem akarta amúgy, hogy aggódj, meg ugye azt mondja hogy a hívott szám pillanatnyilag nem elérhető, az hülyébben jönne ki, hogy azt hiszed, hogy kikapcsolta, aztán meg magyarázkodik, hogy térerő nem volt... nem kell rögtön rosszra gondolni, kivéve, ha már adott okot rá
2013. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nincs ott lefedettség. Egyébként ha valaki járt már pisztrángtelepen Garadna felé ( áthaladsz arra Bánkút felé ), ott is teljes "rádiócsend" van. Egyik szolgáltatónak sincs ott lefedettsége. Ómassán, Szentléleken van némi lefedettség, Bánkútnál emlékeim szerint nincs.
2013. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mikey1988 ***** válasza:
Bánkúttól nem messze nekem volt térerő. (T-Mobile-os vagyok). De ahogy írták, Garadna és környékén semmi. Ómassán is a hegy oldalán volt nekem már egy kis térerő, de a városrészen belül semmi.
2013. jan. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!