Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg telefont...

Mennyire éri meg telefont használtan venni? Mennyit lehet rajta spórolni?

Figyelt kérdés
ZTE Kis érdekelne a legjobban.

2013. jan. 18. 19:53
 1/3 anonim válasza:
Én egyszer vettem egy használt Samsungot.. Ne is beszéljünk róla. érintős volt, de annál nagyobb szar nem is volt. Szerintem a használt nem olyan jó. amit én vettem, még a képernyője is repedezve volt. a töltője sem volt már az igazi. én tanácsul azt tudom mondani, hogy vegyél egy vadi újat. :D
2013. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát elsőkém, ha te vettél egy szar, repedezett telefont náthás töltővel, akkor azért nem a használtpiacban van a hiba :)

A készüléken mindent ki kell próbálni, ellenőrizni, megkínozni minden perifériát, funkciót. Alapjában legyél bizalmatlan. Egy új akkut alapjáraton be kell kalkulálni. Ha a pali azt mondja, hogy a teló k.jó csak elfelejtette este feltölteni, azért nem működik, na azt ott is hagyhatod :) Első tulajtól kérd el a papírokat, írjatok adásvételit is. És a gazdájától kell venni, nem sarki szélhámos bazároktól. És igen, ha figyelmesen vásárolsz, sokat lehet spórolni, mert ezeknek az elektronikus kis szaroknak iszonyúan zuhan az ára, ahogy kilépnek vele a boltból.

2013. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hardveraprón, tulajtól vedd, és akkor nem lesz gond.

ZTE Kist meg ne akarj venni, nem jó telefon. Olcsóbban kapsz Bladet.

2013. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!