Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen hülye vagyok telefono...

Teljesen hülye vagyok telefonos kérdésekben, valaki segítene? (sony ericson xperiax10 mini)

Figyelt kérdés

szóval sony ericson xperia x10 minim van. és nagyon irigykedek a többiekre- akiknek tök jó ilyen "érintőképernyős játékaik" vannak.én is szeretnék, de egyáltalán nem tudom, hogy hogyan kéne játékokat tenni rá. és hogy melyik lenne jó?

bocsánat, de tényleg teljesen idióta vagyok ilyen szempontból...:$

köszönöm előre a választ!:)



2013. jan. 18. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van otthon wifid, be kellene kapcsolni a telefonon, elindítani a google play alkalmazást és odalépni az ingyenes játékok részhez majd a telepítést kiválasztani. Ezután csak megnyit és már kész is. Azért kell wifi mert a letöltés adatforgalmat generál, ami pénzbe kerül.
2013. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és mennyire szívja le a pénzem?:O
2013. jan. 18. 20:30
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy nincs más lehetőség?
2013. jan. 18. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
a WiFi nem vesz le pénzt
2013. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, akkor valami alap internetcsomagot választanék a helyedben ha nincs otthon wifid. Wifin keresztül ingyenes az ingyenes programok letöltése, úgy nincs adatforgalmi díj.
2013. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tehát telón bekapcsolom a wifit. gépen felmegyek google play-re és telepítem azt a játékot ami tetszik?
2013. jan. 19. 18:21
 7/9 anonim válasza:
igen!!!
2013. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a telódon mész fel a google play-re nem a gépről
2013. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2013. jan. 20. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!