Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony miért jó telefonokban?

A sony miért jó telefonokban?

Figyelt kérdés
Azt nem értem hogy a sonyt miert istenitik annyira? amikor olyan szarul van optimalizálva rajta az android meg még elég drágán adják a telóikat

2013. jan. 18. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
A Sony adja drágán a telókat? LOL, akkor az Apple-ről ne is beszéljünk... Különben meg bizony hogy jó telefonokat csinál.
2013. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Na, megint megjött a havi egy "fúúúj a SONY"...


Nézz körbe, hogy a közép, és alsó kategóriákban melyik gyártó telefonjai a legjobb ár/érték arányúak. Na ugye...


A másik:

Volt pár elszúrt frissítés, de javítva lettek. A leglassabb 2012-es telefonjuk, a Tipo gond nélkül futtatja az Android 4.0.4-et. A hasonló hardverű telefonok meg pl a Samsungnál örülhetnek a 2.3.X-nek.

2013. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Samsung fan megérkezett, vagy nem tudom. Drága? Nem, a Samsung a drága, a Sony olcsó, és nagyon jó! Meg ha valamelyik drága is, akkor: a minőséget meg kell fizetni!
2013. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
A sonyericsson volt még a hőskorban szar. Pontosabban egy nagy baj volt néhány tellel. Az f500 k700 és társaikkal. A navi gombja egy rakás hulladék volt, tönkrement. Más gond nem nagyon. Most se. Egy átlag telefon.
2013. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
mert azt kapod amit kifizetsz. a legkorrektebb árilag a sony.
2013. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Legtöbbször olcsó telefonokat szoktak kérni a kérdezik, azokba meg a Sony magasan a legelső.

Samsung néha még drágábban is adja a telefonjait, mint a Sony, de egyszerűen hulladék amit a Samu kiad (most az alsó kategóriáról beszélek).

2013. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Na figyelj! A kijelentéseidet tekintsd úgy, hogy meg se hallottam, akarom mondani meg se láttam.

1) a Sony az nagyon jó ár érték aránnyal adja a telefonjait, így nézve a samsung és az iphone a két legdrágább gyártó.

2) A Sony rosszul optimalizál ?:D ugye ez egy vicc akart lenni? A Sony optimalizál talán a gyártók közül a legjobban, messze lesöpörve a samsung optimalizálatlan hulladékait.


Na ezért jók a Sony telefonok.

2013. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Én egyátalán nem vagyok Samu. fan se Apple.


Csak azért kérdeztem mert Egy oldalon írták ezeket és megkérdeztem.

Ja és a Samu. nem szar !

2013. jan. 19. 15:44
 9/23 A kérdező kommentje:

Ja és akkor próbálj ki egy Samu. „hulladékot"

És az én véleményem szerint a Sony a hulladék mert már volt egy XPERIA X8 és borzasztó volt.

2013. jan. 19. 15:47
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
A samu nem hulladék :'D dehogynem "samu" fanboy vagy xĐ
2013. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!