Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 telefonomat...

Samsung galaxy S3 telefonomat szeretném frissíteni KIES-el, de azt írja hogy "A GT-I9300 nem támogatja az inicializálást. ". Valamilyen megoldás erre?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a telefonon lévő szoftverfrissítés alkalmazással, azzal pedig a probléma az volt hogy 32% utána kilép a telepítőből, és újraindul.

2013. jan. 19. 13:02
 1/6 anonim válasza:
Kies-el ne nagyon frissítsd mert még galaxy s idejében jó pár telefont tönkre vágott. Azt viszont nem tudom s3ra van de odinnal frissítsd ha van rá s1-s2 idejében ez volt.
2013. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyári program teszi tönkre? Jó vicc. Odinnal hamarabb tönkre tudod tenni ha nem tudod mit csinálsz.
2013. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Neked lehet vicc. Kb eddig 50x updateltem odinnal s1- és s2-t összesen és SEMMI BAJA NINCS. Nem kell hozzá nagy IT tudás egyáltalán. Még egy kezdő is megbírja csinálni vannak képek róla hogy kell tehát ne okoskodjál itt. Kies el viszont kb tucatnyi ember megírta h tönkrevágta a telefonját és a szerviz jó indulatán múlik megcsinálják vagy nem, mert azt hiszik odinnal csinálták közbe a saját programjuk egy f@s.
2013. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden átlagfelhasználó kiesel csinálja. Nem azt mondtam hogy az odin szar csak a kies se rosszabb.
2013. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Okés én szóltam. Lehet jo lesz lehet nem..
2013. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az odin a végső megoldás lenne. azért kérdeztem itt hátha valaki tudja a megoldást mi a probléma
2013. jan. 19. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!