Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DJ control android app segítsé...

DJ control android app segítség kéne?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kapcsolódik a gépemhez az eszköz,nem is érzékeli,DSWiFiMIDI amikor elindítom azt írja h failed to bind port 9000,gondolom ez lehet a baj.Tud valaki megoldást?Pl usb kábellel hozzákötni géphez?

2013. jan. 19. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Van hozzá kontrollered is? Hercules cucchoz van.
2013. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.Rohadtul nem kontrollerhez van hanem géphez,traktor VDJ stb.hez.Mégis hogy kötnéd össze wifin egy controllerrel?
2013. jan. 20. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, igen, elnézést! How to-t elolvastad? Play-en van egy support oldal linkelve:


[link]


Ha nem sikerült, akkor még gondolkodom, hátha össze lehet hozni. :)

2013. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindent úgy csináltam ahogy ít,de sajnos nem megy.Én gondolom mi a probléma de nem tudom hogy lehet megoldani: amikor a DSWifiMIDI-t elindítom azt írja,hogy failed to bind to port 9000.Szerintem a 9000-es porttal lehet valami,de nem tudom hogy lehet megoldani.
2013. jan. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!