Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csajok, srácok nektek milyen...

Csajok, srácok nektek milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés
:) Gombos, érintös, okos vagy sem, milyen fajta, mit szerettek benne a legjobban,milyen játékok vannak rajtuk? Csak úgy kérdezem :)

2013. jan. 19. 17:05
 1/7 anonim válasza:

Nokia x2-00.

Internet elő van rá fizetve, így bármikor olvasgathatok neten, ennél többre nincs is szükségem.

Van egy tabletem is, az teljesen kiegészíti a telefont, azon vannak a játékok meg mindenféle alkalmazás.

A telefont sosem szerettem, de bajom sem volt vele soha, amire kell, azt tökéletesen teljesíti.

2013. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

xperia p

zene, olvasás, netezésre használom.

2013. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Xperia U

net,zene,játék,facebook stb. :)

2013. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xperia Tipo : zene,film,net,játék(most max payne,temple run,angry birds,pou,hamburger,cut the rope, dead trigger vannak rajta)
2013. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lumia 800.A gyorsaságát,stabilitását szeretem benne leginkább.NFS hot pursuit,Angry Birds Star Wars meg sok más.
2013. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Iphone 5S es jó:)
2014. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Redmi 4prime! Olcsó volt mert van egy apró hibája! Ja és gyors!
2018. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!