Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DESIRE C! Mennyi ideig bírja...

DESIRE C! Mennyi ideig bírja a telefonotok két töltés között?

Figyelt kérdés
Nulla használat mellett,annyi hogy be van kapcsolva,alig bír ki a telefonom 24 órát két töltés között.

2013. jan. 3. 13:16
 1/4 Vortrex ***** válasza:

Teljesen normális HTC-knél, hogy gyorsan merülnek. Éppen ezért rengeteg helyről lehet hozzájuk erősebb akkumulátort venni.

Nekem Samsung Galaxy S Advance-em van, null használat mellet 4-5 napig bírja és használat közben is lassan veszít a töltöttségéből

2013. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vettél hozzá erősebb aksit vagy a gyári bírja ennyire jól?

Engem már kiakaszt,hogy naponta tölthetem :S

2013. jan. 3. 14:03
 3/4 Vortrex ***** válasza:

A gyári akksija van benne, ami 1500mAh teljesítményű. A HTC-nek viszont csak 1230mAh-s.

De ha ennyire lemerül nap végére használat nélkül az már gyanús, Google Play tele van mindenféle akkumulátor booster-rel, lehet hogy nem ártana rá egy, de egy Advenced Task Killer-t mindenképpen tegyél rá, lehet hogy a háttérben futó app-ok eszik le ennyire

2013. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy van rajta task manager,és nem használ semmit....meg már battery saver is. :S
2013. jan. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!