Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vélemények?

Samsung Galaxy S3 vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


mi a véleményetek róla? megéri az árát? nekem jónak tűnik.. tapasztalat esetleg valakinek?


2013. jan. 19. 20:50
 1/9 A kérdező kommentje:
jaa.. és ugye ebbe micro sim kártya kell.. ha domino feltöltőkártyás csomagot rendelek, ugye azzal adják az új kártyát, számot.. akkor micro simet adnak hozzá?
2013. jan. 19. 21:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Iszonyuan sok alkalmazas van benne,egy fiatal tizenevesnek nem is ajanlott.Az osztalytarsam vett egyet,2 honap mulva el akarta adni mert nemtudja kihasznalni.de ha tenyleg sok penzt szeretnel ki adni telora,ajanlatok:samsung galaxy s2,htc sensation XE.
2013. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, bár tény, hogy elég drága. Ajándékba kaptam, magamnak nem biztos hogy megvenném ennyiért. Nagyon szép nagy képernyője van, gyors, rengeteg alkalmazás elfér rajta. A különböző kényelmi funkciók, mint mondjuk az, hogy figyeli meddig van a szemed a képernyőn, hol működnek, hol nem, úgy igazából nem sok értelmüket látom. A kamera már-már jobban fényképez mint egy rendes digitális kamera. Összességében egy kiváló telefon lett, de csak akkor éri meg megvenni, ha minden funkcióját kihasználod teljesen. Mert ennél lényegesen kevesebbért kapni már androidos mobilt, ami nem ilyen minőségben ugyan, de tudja mindezt.
2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És igen, micro-simet adnak hozzá. Illetve egy olyan nagy sim-kártyát, amiből ki lehet pattintani a közepét, így át tudod menteni az adatokat a régi mobilról.
2013. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

"de csak akkor éri meg megvenni, ha minden funkcióját kihasználod teljesen"


Ha ez lenne a helyzet, akkor senki sem venne még olcsóbb telefont sem, mert nincs olyan ember, aki minden funkcióját kihasználja, még aki nagyon ezzel foglalkozik azért az sem használ ki mindent.

De ha úgy értetted, hogy pl. csak facebook-ozásra felesleges ilyen komoly és drága telefont venni azzal egyetértek.

És aki véleményt kér egy telefonról arról általánosságban elmondható, hogy közel sem tudja kihasználni még alapszinten sem, és tényleg felesleges ilyet venni, de ha van rá pénz miért ne.

2013. jan. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


"És aki véleményt kér egy telefonról arról általánosságban elmondható, hogy közel sem tudja kihasználni még alapszinten sem"


arra nem gondoltál, kedves válaszoló, hogy ha ki is tudná használni az alkalmazásokat meg magát a telefont az illető, még ha nem is teljesen, azért csak megkérdezi, hátha közli valaki hogy egy nagy 0, csak azért írnak róla hűdejókat hogy el tudják edni??? normális esetben egy OKOS, MINDEN ALKALMAZÁST KI TUDOK HASZNÁLNI ember is utána néz hogy mit akar venni..

2013. jan. 20. 13:31
 7/9 A kérdező kommentje:
*adni
2013. jan. 20. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

#6


Nem fogalmaztam teljesen tisztán, és nem is tudom olyan jól megfogalmazni, de a lényeg, hogy aki véleményt kér az nincs annyira otthon a mobilvilágban, mert aki igazán otthon van az minden telefonról tud kb mindent, és neki már nem kell véleményt kérni (persze előtte ő már utánajárt a dolgoknak, de nem fórumokon kérdezget).

Általában ha valaki itt megkérdezi, hogy XY telefonról mi a véleményünk, az nem egy nagy tech-guru, aki rendesen ki fogja tudni használni a telefont.

Mindegy, túl van tárgyalva ez az egész, jó telefon, ha van rá pénz vedd meg.

2013. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joell ***** válasza:
szep es a maga idejeben sokaig jo telo volt. A mai napig egy jo gep..foleg az lte meg a neo..de a sima se rossz...az s2 mar kicsi es csak 2 mag.de s3 4magos es az lte 2 giga ramos..ami nem rossz.kiemelne, a kijelzojet es a kamerat..jo amugy sok masban is..bar 2017 nyaran mar az s4 is oreg soot az s5 se uj..viszont keves penzert lehet hozzajuk jutni es megse egy nokia 3210 es.....ezeken meg netezni facezni kisseb jatekokat lehet nyomni...ha valaki ellen tobbet akar s6 es onnan felfele .
2017. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!