Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják az iPhone-osokat...

Miért utálják az iPhone-osokat azok, akiknek más telefonjuk van?

Figyelt kérdés
Komolyan mint a dohányzó-nem dohányzó kiközösítés... :D
2013. jan. 19. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert irigyek.
2013. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem , de amúgy így van
2013. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az Apple tudatosan építi fel az Apple-vallást. Ez már nem a készülékekről szól, hanem egyfajta új identitásról, valahová tartozásról, arról, hogy egyfajta elithez tartozónak érezd magad.
2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hulyeseg amit irsz - nagyon sok iphone-os ismerosom,baratom van senkit nem utalnak a telefonjaik miatt. Utalatot inkabb azzal lehet kivivni,ha egy "masik" plattformot hasznalo kezdi el fikazni az iphonet - es felenk evbol van tobb.
2013. jan. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én se utállak jobban mint másokat (persze ha nem kérdezel több ehhez hasonlót).
2013. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sokan nagyon irigyek és ezt úgy próbálják leplezni, hogy fikázzák az iPhone-t.
2013. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen csak nem értik, miért pont ezt választod. Jönnek ki újabb, JOBB telefonok, de aki Iphone-t vesz, rögtön keménykedik, satöbbi. Nekem ilyen tapasztalataim vannak. Azért veszik a legtöbben, mert ez a divat. Mert látod a tv-ben, a sorozatokban, a nagy sztárok kezeiben. Ezért fizetsz a legújabbért 290ezer forintot, mikor egy sony z 190ezer és bőven leveri - bár itthon még nem kapható, de pl. Németországban már igen és ide is hamarosan eljut.



Én nem utálom az iPhone-sokat, csak ésszerűtlennek találom. Viszont az is bennem van, hogy azt veszi mindenki, ami tetszik neki. Ha az egy iPhone, akkor vegye azt, nekem tényleg mindegy.


A sajátommal meg vagyok elégedve, és ez a lényeg.



Ui.: hozzászólásommal semmilyen iPhone-nal rendelkezőt nem kívántam minősíteni, mert nem ismerem őket és az indíttatásukat, csak reális és őszinte véleményt akartam írni SAJÁT tapasztalataim alapján.

2013. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy ezt te így látod/látjátok az azért van mert itt élünk ahol ha megnézel a világon egy gazdaságilag stabilabb rendszert akkor láthatod hogy sokan használják az okostelefonokat minden réteg.nézd meg kínát vagy japánt ahol olyan készülékeket lehet kapni ami már laptop tudásuak és vsak ott forgalmazzák , azt is megveszik és senkit nem érdekel hogy mi van a zsebedben. ez a magyar negativ virtus amért ez a kérdés is megszületett.nem szoktam más zsebébe turkálni én is iPhonet használok de én ezt akartam ja és dohányzom is! Üdv!
2013. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem hagyjatok ki ebből, samsungom van. :D Amúgy köszi a válaszokat. :)
2013. jan. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!