Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play vásárlási probléma...

Zsadnok kérdése:

Google Play vásárlási probléma: A monn+Reader pro programot pc-n a google playen sikerült kétszer leütnöm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elsőt a telefonra fel is telepítettem, de mivel rájöttem, hogy kétszer vettem meg, ezért 15 percen belül visszamondtam. Az első árát visszautalták. A probléma az, hogy a másodikat árát is leemelték a kártyáról, de nem mutatja "vásároltnak". Mit lehet tenni? Már írtam nekik, de válasz semmi. A mai napig, ha rámegyek a Google playen a progira, csak az árát mutatja, hogy vegyem meg. A pénzemet sem tudom visszaszerezni.

2013. jan. 19. 22:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!