Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruha vásárlási probléma. ötletek?

Ruha vásárlási probléma. ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vannak ruháim, de már olyan a legtöbb, hogy már több éves, eléggé megkopott a mosások során. Átlagosan keresnek a szüleim, tehát nem gazdagok. Ált. egy kínai üzletben vásárolunk, de nekem az a bajom, hogy ami jó árban van nagyon hülye anyaga van, mindenféle nyaklánc meg ilyen szarok lógnak le, hülye mintásak, az anyaga túl műszálas, átettsző, nagyon hangsúlyozzák az alakomat ( nagy mellem van és széles csípőm és a mellemnek nincs szép formája) és nagyon idegesítő hogy semmi sem áll jól rajtam és a ruhák kinézete se tetszik:/ new yorkerben h&m ben vannak jók amik tetszenek, meg nacik, de mindegyik ilyen 5000 ft vagy 10 000 nagyon drága minden és nincs rá pénzünk és már úgy vagyok vele h ruhát se veszek jól a régiek, de ez elég zavaró így :(

kb 2-3 havonta kapok 2 pólót, vagy egyet:/

és nem a csicsás ruhákra vágyok épp az hogy a könnyű, kicsit bő, de elegánsabbakra, szóval értitek..:/

16L


2012. máj. 19. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több turkáló van, ahol nagyon jó minőségű ruhákat lehet kapni, nem ritkán újat (címkéset) vagy olyat, amit alig használtak, tehát teljesen újszerű. Természetesen fel is tudod próbálni.


Teszveszen, vaterán is érdemes körbenézni, ha a személyes átvételt választod, postaköltség sincs. (Természetesen nézni kell, hogy hol lakik az eladó.) Sok 1ft-ról induló aukció van. Pl. vettem már 15 db-os ruhacsomagot is 1200 ft-ért.

Ebben az esetben nem próbálhatsz természetesen, de ha tudod a méreted, és hogy mi áll jól, nehéz melléfogni.


A legtöbb üzletben vannak kiárusítások, amikor sokkal olcsóbban vásárolhatsz. Pl. egy jó szabású nadrág, ami jól is áll nem megy ki a divatból, így akár a következő évre gondolva is "feltankolhatsz".


Érdemes bejárni több üzletet, nem csak a legdrágább butikokban kell gondolkodni. Ami az esetek többségében pont ugyanazt a gagyi kínai minőséget jelenti, csak belehímzik a márkajelzést. :)

Kisebb, noname üzletekben is lehet néha szuper ruhákat kapni, elfogadható áron.


Azt pedig cáfolnám, hogy minden új ruha 5000-1000, pl. a héten vettem nyári ruhát 2500-ért egy plázában, "hárombetűs" üzletben.

2012. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran kell menni és nézni a leárazásokat akciókat. Egyik kedvenc boltom a NewYorker, még is alig vettem teljes áron vmit, de volt hogy egy pulcsit 1500 forintért, topot, melltartót 890-ért vettem. Meg gatyát is volt amikor 3 ezer forintért. Szóval ha van időd amit rászánhatsz akkor menj gyakran, és nézd a leárazásokat.
2012. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi a tanácsokat:)
2012. máj. 19. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk gazdagok, de én úgy szoktam, hogy születésnapomra vagy névnapomra kapok pénzt, és abból pólót veszek a C&a-ból vagy a H&M-ből, esetleg a NewYorker-ből. Ott 2500-ért vannak a legolcsóbb pólók, és annyiért szerintem megéri. Meg persze vannak a nagy leárazások is. Nadrágot viszont én szivesebben veszek a kínaiból, mert ugyan azt árulnak, mint a márkás boltokban, csak féláron.
2012. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van felétek cosmos city akkor próbáld meg ott. Vannak tök jó pólók 900-1300 (persze van drágább is) . Én valamelyik nap láttam Frédi és Béniset (nem gyerek hanem normális tini méretben), meg vannak sima egyszerű színes kardigánok. Nekem nagyon tetszik a kínálata és van egy jó pár ruhám onnan. És nagyon jól bírják. ;)
2012. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!:) pesten ugye van? pest közelében lakom és 20 perc alatt fel tudok menni:)
2012. máj. 19. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amit legjobbat ajánlani tudok az az ANGEX, angol használt ruha. Legjobb, nagyon divatos cuccok vannak ott, olcsó, és egy csomó ruhán még ott van az eredeti címke.. Én eredeti Versace pólót vettem ott 500 ft-ért (mert súlyra megy a dolog) Nagyon megéri és nagyon igényes is. Különben nem mennék egy lepukkant turiba én sem. Csak ajánlani tudom. De tényleg csak az angex-et, mert a sima angolos turik gagyik.
2012. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!