Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Htc One X?...

Iphone 5 vagy Htc One X? Néztem h a htc az már 4magos, szerintetek melyiket éri megvenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A magok száma nem mérvadó mivel két,különböző operációs rendszerről beszélünk.De választani a kettő között nehéz.Úgy is azt fogod választani amelyik jobban tetszik.Most mindenki jön majd ,hogy vedd meg az iPhonet vagy a HTC-t.Az a kérdés ,hogy iOS kell vagy Android?Az Androiddal az a baj SZERINTEM,hogy 1 év múlva már középkategóriás telefont csinál egy telefonból. Szóval ha iPhone-t veszel és elakarod adni drágábban fogod tudni eladni mint a HTC-t mert az iPhone-ok nem nagyon veszítenek az árukból.Ha én nekem kellene választanom akkor az Iphone lenne mert tovább bírja szoftverileg.Hiába van mindössze 2 magja még 3 évig az egyik legjobb telefon lesz míg a HTC nem bíztos
2013. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze vegyél inkább iphonet tripla áron.
2013. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jók ezek a készülékek, de az a baj, hogy itt teljesen másról van szó. Ez nem csak egy egyszerű kérdés Android és Android között, bár azok is sokban különböznek.

Én nem azért veszek 1 telefont, hogy utána majd eladhassam, hanem, hogy használjam, mert én magamnak vettem, és nem másnak. Hiába van itt a magokról szó, mert ha a szoftver nem ugyanaz, akkor össze hasonlítani is felesleges, mert nem ugyanarra épül. Bár nem értem, hogy miért sokkal olcsóbban akarsz venni 1 Tegra 3-as készüléket, mint 1 i5-t. Ha Androidos készüléket szeretnél venni, akkor várj 1-2 hónapot, mert nemsokára jönnek az idei csúcskészülékek. Én azt javaslom, hogyha dönteni szeretnél, nyomkodd meg őket előtte. Mivel a használat lesz a döntő szerep az egészben.

2013. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!