Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone4s-t vennem?

Walk w1th mee kérdése:

Megéri iPhone4s-t vennem?

Figyelt kérdés

Tehát,mik az előnyök hátrányok más telefonokkal szemben?Most optimus black van,elég jó,de egy iphone az mégis úgyhallottam minőségibb...

Ősszel venném,ezt meg eladnám

:D


2013. jan. 20. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Előny:

- stabil és gyors


Hátrány:

- ennél többet nem is tud, unalmas és évek óta semmit sem fejlődött

2013. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

egyetértek az első válaszolóval.

nekem is megfordult a fejemben..de én végül nem vettem..

mostmár sokkal jobbak a Galaxy-k (samsung)

;)

2013. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás, nem éri meg.
2013. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előnyök:

Stabil rendszer,+ elég sokáig támogatott min 3 év , egyszerű kezelés, minőségi anyaghasználat

Hátrány:

Talán csak az ára magas , de megéri a pénzét


"- ennél többet nem is tud, unalmas és évek óta semmit sem fejlődött"


Ezt mégis hogy érted? az iPhone 4s el jött ki a Siri , amitől jelenleg nincs jobb virtuális asszisztens.+ Most léptek a Maps - el + kapott navigációt , Do not disturb - módot tettek a telefonba + iOS 6 al megváltozott teljesen a kinézete az App store-nak , Itunes- nak a Zene- nek (zenelejátszó)és még sorolhatnám, + kapott Passbook-ot (ami kb ugyanaz mint az NFC-s fizetés , csak software-sen megoldva) És személyes véleményem h az android biztosan nem jobb az iOS-nél esetleg a WP8 -a vetélytársa.

2013. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előnye hogy gyors, nem fagy ki, megbízható, gyönyörű képeket csinál és igazából rosszat nem tudok mondani róla, hátránya maximum az ár lehet de szerintem már simán találsz megfelelő árban iphone 4s-. Nekem is az van, és én androidról váltottam át, nem bántam meg, teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal.
2013. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!