Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon: Samsung...

Licu kérdése:

Melyik a jobb telefon: Samsung Galaxy mini II. vagy Sony Xperia Tipo ill. Miro? Miért?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem az okostelefonok világával, tudom hogy a Tipot kezdőknek ajánlják, a Samsung mini II. és a Miro pedig már komolyabbak, de mégis teljesen tanácstalan vagyok, nem tudok dönteni. A Tipo a legolcsóbb, a Samsung még beleférne árba, a Miro tudom hogy a legdrágább, de most vehetnék 35 ezerért 1 éves garanciával. Ti melyiket választanátok?

2013. jan. 20. 14:45
 1/6 anonim válasza:
a mirot felejtsd el! a mini2 nagyon jó lenne ha jelly bean futna rajta de fog rá jönni a frissítés, azonban emiatt jelenleg a tipot ajánlanám.
2013. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit tud a jelly bean alkalmazás, amiért fontos, és a miroval mi a baj? Köszi a választ előre is.
2013. jan. 21. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Mini 2 mindent elfuttat. Mivel nemakarsz csucskategoriás telefont mini 2t ajánlom. Csak ha játékokat akarsz rá rakni olyat keress aminek a memòriája 4gbtol kezdődik.
2013. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jelly bean nem alkalmazás hanem a verzió neve.
2013. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor eddig 1-1 a Tipo és a mini II.-nek, a Mirot pedig senki nem ajánlja. Várnék még további véleményeket, ami billentené a mérleget valamerre. Köszi előre is.
2013. jan. 22. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a Tipora szavazok.A Miro-t nem ismerem a Mini2 meg szerintem nem a legjobb.Videók alapján (amiben játszanak a tipon ill Mini2-n)A tipo jobb tljesítményt nyújd.Nekem pl a tipo a Shadowgun-t Név szerint "FULLHD" verzióját viszi lagg nélkül :D


z meg a másik hogy, a Minecraft Pocket Edition sem laggol egy pillanatra sem betöltés után.(betöltésnél 1-2 másodpercig várni kell)

2013. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!