Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi is az a 3 mappa, amit...

Mi is az a 3 mappa, amit létre kell hozni a memóriakártyán?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Xpperia Tipo-m, és nemrég vettem egy microSD kártyát, ami most a kártyaolvasóba van beletéve.


Olvastam, hogy ahhoz, hogy saját hangot, képet tudj használni, 3 mappát kell létrehozni. Egyre emlékszem, az a "Notifications"


De mi a másik kettő?



2013. jan. 20. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja! Androidom van!
2013. jan. 20. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Letrehozza a telo magatol is.
2013. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?


Itt a gépen már különválogattam, mit hova akarok (időközben beugrott a másik kettő: ringtones és alarms), de utána hogyan tovább? A memóriakártyán hova hozzam létre a mappákat?


Úgy értem, van egy LOST.DIR nevű mappa, amit, ha megnyitok, tök üres (vagy rejtett fájlok vannak benne, és azért nem látok semmit - nem tudom); és van még 2 db XML fájl: egy customized-capability és egy default-capability.

2013. jan. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!