Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos telefonom megbolo...

Az androidos telefonom megbolondult?

Figyelt kérdés

Youtube-n videót néztem s egyszercsak megjelenik, hogy "A telefonbn egyre kevesebb a szabad tárhely.

Miért? Két napja töltöttem le valamit, az is a SD kártyám van. Már mindent át tettem a memoriakártyára, amit lehet és a többire szükségem van. :/ a telefonon összesen 4 alkalmazás van és abból 2 a google play és a google play szolgáltatások.

És a másik 2 tényleg nagyon kell!

Mit tegyek?



2013. jan. 20. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már sokan leírták de közülük senki sem írta le hogy milyen telefonja van.
2013. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat. ZTE Blade-m van.
2013. jan. 21. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írok, de nekem egy újraindítástól is szokott felszabadulni pár mega... Youtube, net.... Elég sok szemetet összetud szedni....
2013. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm a válaszokat.

Megtaláltam a tökéletes megoldást. :D

Rámentem a Gyári alapbeállításokra, mindent letöröltem, majd utána letöltöttem az "1 Tap Cleaner" nevű alkalmazást, amivel letörölhetem azt a sok szemetet ami rárakódik a telefonra, így már minden jó. Ajánlom ezt a módszert mert tényleg sokat segít :)

2013. jan. 23. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem töltök le semmi ilyet már. Volt, de rájöttem, hogy a gyári gyorsítótár törlése "ikon" is kb ugyanazt tudja, mint ezek a programok.
2013. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!