Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelly bean ot995-re?

Jelly bean ot995-re?

Figyelt kérdés

Lesz HIVATALOS jb ot995-re?

Root-olni nem akarom, mert ugrik a garancia.



2013. jan. 21. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ics is nem rég jött ki. Cm10-en kívül nincs is más főzött jb rom rá, de az is elég béta állapotú, úgyhogy nem valószínű, hogy kiadnak rá valaha is gyári jb-t.
2013. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá hivatalos JB
2013. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz, mert már van. Amúgy az én aksimat nagyon zabálja, reggel 6-kor leszedem a töltőről, és 4-re már lemerül, minimális használat mellett :(
2013. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaa, bocs, JB nem lesz :) Csak ICS van.
2013. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom honnan szedted, hogy root-tal ugrik a garancia, mert ez nem igaz. 3 telefonom volt már szervízben (sikeresen) amik rootolva voltak, aki ért hozzá visszatudja állítani az eredeti állapotot, nem véletlenül van unroot,

nem mellesleg szerintem már csak azért is megéri a root (nem feltétlenül kell főzött rom, hogy a felesleges appoktól megszabadítsd a teefont)


Tudom, hogy sokan félnek a rootolástól, de hidd el tapasztalatból mondom, hogy veszélytelen, ha észnél vagy.

2013. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!